polonezköy'de kahvaltı

Polonezköy’de Keyifli Bir Kahvaltı

Aileniz veya iş arkadaşlarınız ile keyifli bir kahvaltı mı yapmak istiyorsunuz? Eğer İstanbul’da iseniz ve doğayı seviyorsanız Polonezköy kahvaltı konusunda binlerce kişinin olduğu gibi sizinde tercihiniz olmalı. İstanbul’a sadece 25 km. uzaklıkta olan ve doğanın tüm güzelliklerini sunan Polonezköy’de kahvaltı yapmak istiyorsanız Hera Pansiyon olarak zengin bir menü ile sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyacağız.

2000 yılında kurulan ve halen hizmet vermeye devam eden Hera Pansiyon, Polonezköy’de sizlere 120 kişilik kapalı ve 150 kişilik açık restoranında haftanın her günü kahvaltı yapma imkanı sunuyor. Yemyeşil bir orman görüntüsüne karşı doğal ve organik gıdalardan hazırlanan kahvaltıya ne dersiniz?

Keyifli Bir Sabah Kahvaltısı

Kahvaltı günün en önemli öğünü olur iken Hera Pansiyon, Polonezköy’de sizlere tamamen el yapımı gıdalar ile sağlıklı bir kahvaltı imkanı sunuyor. Aileniz veya arkadaşlarınız ile birlikte gelebileceğiniz Polonezköy’de el yapımı reçeller, peynirler ve daha onlarca farklı ürün ile hazırlanan köy kahvaltısı başında birkaç saat geçirebilir, doğanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Hava şartlarına göre ister açık alanda, isterseniz de kapalı alanda tercih edebileceğiniz kahvaltınız için sofranızı hazırlıyor ve sınırsız çay eşliğinde doğa ile iç içe sağlıklı bir şekilde günün en kaliteli öğününü almanızı sağlıyoruz.

Açık Büfe Kahvaltı İmkanı

Hera Pansiyon doğal köy kahvaltısı ile birlikte her hafta sonu açık büfe kahvaltı hizmeti de sunuyor. İster tek başınıza, isterseniz de grup olarak katılabileceğiniz sabah kahvaltısında dilediğiniz kadar yiyeceği orman ile iç içe hazırladığımız açık alan restoranında yapabilirsiniz. 

Ulaşım olarak İstanbul’dan sadece 25 km. olan ve aracınız ile 10 dakikalık bir sürüş ile ulaşabileceğiniz Polonezköy Hera Pansiyon’a aynı zamanda yarım saatte bir hareket etmekte olan otobüsler ile de ulaşabilirsiniz. Eğer kendi aracınız ile gelirseniz siz kahvaltınızı yapar iken aracınızı düşünmenize gerek yok, çünkü geniş bir otopark ile aklınızdaki tüm soruları alıyor, sadece kahvaltının keyfini çıkartmanızı sağlıyoruz.

Düşüncelerinizi Paylaşın