Polonezköy'de Hangi Aktiviteleri Yapabilirsiniz

Polonezköy’de Hangi Aktiviteleri Yapabilirsiniz?

Polonezköy’e kısa bir hafta sonu tatili yapmak istiyorsanız 2 gün sizlere dolu dolu yetecektir. Küçük bir köy olan Polonezköy’de binicilik okullarını veya özel haraları ziyaret ederek kısa bir eğitim alarak at üstünde zaman geçirebilirsiniz. 

Eğer aileniz ile geldiyseniz ve çocuklarınız için eğlenceli dakikalar arıyorsanız açık hayvan müzesi en güzel aktivite olacaktır. Onlarca farklı hayvanı doğal orman ortamında görebilir, yaşantılarına canlı şahit olabilirsiniz. Küçük olmasına rağmen çok sayıda ilk kez göreceğiniz hayvanlar olduğuna eminiz. 

Ormanda keyifli bir yürüyüş yapmak isteyenler için güvenilir bir ortam bulunmaktadır. Polonezköy’de orman içerisindeki ağaçların gölgesinde, ağaç ve yaprak kokuları, kuş sesleri eşliğinde keyifli bir yürüyüş sizleri bekliyor.

Doğanın En Yeşil Tonu!

Kalabalık şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunu hava alamama problemi olur iken Polonezköy’de doğanın en yeşil tonu ile tanışmaya hazır mısınız? Cennet kokusu ile dikkat çeken ve her yeri yemyeşil ağaçlar ile çevrili olan Hera Pansiyon‘da ister açık havada oturarak çayınızı yudumlayın, isterseniz şömine başında romantik ve huzur dolu dakikalar yaşayın!

Polonezköy Pansiyonlar

İstanbul’da yaşayanlar için şehir hayatının karmaşası, boğucu havası ve yoğun trafiği sizleri de yıpratıyor mu? Eğer cevabınız evet ise sadece 25 km. uzakta olan Polonezköy’ü ziyaret ederek küçük bir hafta sonu kaçamağı yapabilirsiniz. Peki, Polonezköy pansiyonları arasında en iyisi olan Hera Pansiyon‘da sizleri neler bekliyor? Polonezköy’de nasıl vakit geçirebilirsiniz?

Polonezköy Hera Pansiyon

Hera Pansiyon olarak 2000 yılından beri sizlere en iyi hizmeti severek vermekten memnuniyet duymaktayız. İki tarafı orman manzaralı olan ve büyük bir bahçesi ile huzur kokulu ortamda keyifli zaman geçirmenizi sağlayan Hera Pansiyon‘da doğal ürünler ile hazırlanan menüler ile sağlıklı beslenebilir, kuş sesleri ile uyanacağınız sabahlarda doğal bir köy kahvaltısı ile güne başlayabilirsiniz.

Şehrin yıpratıcı havasından bunalanlar ve doğa ile iç içe zaman geçirmek isteyenler için uzun bir yürüyüş parkuruna sahip olan Polonezköy‘de orman içerisinde ister kulaklığınızı takarak tek başınıza yürüyüş yapabilir, isterseniz aileniz ile uzun bir yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın