Hera Polonezköy

Polonezköy’de Doğa ile İç İçe Konaklama İmkanı

Polonezköy Konaklama

İstanbul’un en güzel ve dikkat çeken bölgelerinden biri olan Polonezköy‘de doğa ile iç içe bir konaklamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise Hera Pansiyon olarak sizlere 2000 yılından beri hizmet sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Şehrin karmaşık yapısı ve kalabalığından arındırılan Hera Polonezköy doğa ile iç içe bir konaklama keyfi yaşamanızı sağlıyor.

Her mevsim farklı imkanları ile ziyaretçilerini memnun etmekte olduğumuz Hera Pansiyon olarak gerek geniş bir bahçede keyifli zaman geçirme, gerekse de şömine başında huzurlu dakikalar sunuyoruz. Özel olarak hazırlanan ev yemeklerinin keyfini çıkartır iken konforlu bir konaklama imkanından yararlanabilirsiniz. 

Gerek iş gezilerinizde, gerekse de kısa bir tatil için tercih edebileceğiniz Hera Polonezköy yemyeşil doğanın sakinliği ve huzurunu sunuyor. Doğanın içerisinde olan ve iki cephesi doğrudan orgam görmekte olan Hera Pansiyon‘da sizlere hizmet sunacağımız sıcacık 13 odamız bulunuyor. Tüm odalarımızda ısıtma sistemleri bulunur iken hem yaz aylarında, hem de kış aylarında şehrin kalabalığından kurtulmak isteyen siz değerli konuklarımıza hizmet sunuyoruz. 

Sabah kuş sesleri ile uyanmak ve kendinizi dinç hissetmek istiyorsanız Hera Polonezköy‘de sizleri bekliyor. Zengin yemekleri ile dikkatleri üzerine çeken Hera Pansiyon‘da keyifli zamanlarınızı lezzetli yemeklerimiz ile destekliyor ve sizlere dolu dolu zaman geçirmenizi sağlıyoruz. 

Konaklama Hizmetlerinde Ayrıcalıklar

Hera Polonezköy olarak sizlere kendi evinizdeki rahatlığı sunmak adına farklı hizmetler ve ayrıcalıklar sunuyoruz. Bizler 2000 yılından beri hizmet vermekte olduğumuz Hera Pansiyon‘da sizleri ailemiz olarak görüyor ve sıcak bir konaklama imkanı sunuyoruz. 

Orman ile iç içe olan ve her mevsim konaklama imkanı sunan pansiyonumuzda sabah uyandığınızda samimi bir köy kahvaltısı ile güne zinde başlamanın tadını çıkartabilirsiniz. Şehrin yoğun ve yorucu atmosferinden uzak, kafa dinleyip, kendinize zaman ayırabileceğiniz farklılık sunmakta olan Hera Polonezköy‘ü sizde tercih ederek bu farklılıklara sahip olabilirsiniz. Bizler; hem ailenizi, hem de iş görüşmelerinizi gerçekleştireceğiniz kişileri seve seve ağırlamak ve doğanın sunduğu tüm güzellikleri sizlere sunmak adına hizmetlerimize devam ediyoruz. 

Düşüncelerinizi Paylaşın