Polonezköy Çocuk Aktivitesi

Polonezköy Çocuk Aktivitesi

Keyifli ve eğlenceli bir Polonezköy macerasına ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi ve çocuklarınızı Hera Polonezköy‘e davet ediyoruz. Farklı aktivite imkanları ve çeşitli özellikleri ile doğayla buluşabileceğiniz Polonezköy’de şehrin yorucu havasından kurtulabilir, eğlenceli ve huzur dolu dakikalar geçirebilirsiniz. Polonezköy Hera‘da yetişkinler için farklı aktiviteler bulunur iken çocuklar için de farklı aktivite seçenekleri yer alıyor.

Polonezköy’de çocuklarınızın ve birlikte gerçekleştirebileceğiniz temel aktiviteler ise şu şekilde;

 

polonezköy doğa yürüyüşü

Doğa Yürüyüşü

Eğer çocuğunuz ve siz yürüyüş yapmayı seviyor iseniz ormanın içerisine girerek keyifli bir yürüyüş platformunda zaman geçirebilirsiniz. Doğa yürüyüşünüz sırasında çocuğunuz orman içerisindeki farklı ağaçları, bitkileri ve hayvanları görecek, hiç yaşamadığı anlara tanıklık edecek.

Çocuğunuz ile bütünleşebileceğiniz ve keyifli zaman geçireceğiniz doğa yürüyüşünü Riva sahiline kadar sürdürebilir ve sahilde kısa bir deniz molası verebilirsiniz.

polonezköy binicilik

Binicilik

Polonezköy’de pek çok binicilik okulu ve özel haralar bulunmakta. Eğer çocuğunuzun atlara karşı bir ilgisi var ise hem o, hem de siz at biniciliği eğitimi alarak keyifli zaman geçirebilirsiniz. İstanbul’dan her hafta düzenli olarak yüzlerce kişi binicilik eğitimi için Polonezköy’ü ziyaret ederken sizde bu eğitimlere katılarak çocuklara hem eğitici, hem de keyifli bir aktivite sunabilirsiniz.

Polonezköy’de bulunan binicilik okulları ve haralarda eğitim almadan da bulunabilirsiniz. Eğer sadece atları izlemek, onları sevmek istiyorsanız herhangi bir ücret ödemeden giriş yapabilir, çocuklarınız ile binicilik eğitimi alanları izler iken atları severek, besleyebilirsiniz.

 

polonezköy hayvan parkı

Hayvan Parkında Gezinti

Polonezköy çocuk aktiviteleri arasında bir diğer seçenek ise açık hayvan parkı. Orman içerisinde yer alan küçük bir köy olan Polonezköy’de bulunan açık hayvan parkı çocukların en büyük ilgi odağı oluyor. Özellikle hayvanları doğal ortamlarında görme şansı yakalayan çocuklar onların gerçek hayatlarındaki özelliklerini gözlemliyor ve eğlenirken öğrenme fırsatı yakalıyor.

Polonezköy hayvan parkı çok büyük olmasa da yüzlerce farklı hayvanı görebileceğiniz bir parktır. Kanguru’dan tutunda Lama’ya kadar büyük hayvanat bahçelerinde göremeyeceğiniz hayvanları doğal ortamlarında görebilir, keyifli bir vakit geçirmenin ayrıcalığını aileniz ve çocuklarınız ile yaşayabilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın