Huzur Bulabileceğiniz Bir Ortam!

Hera Pansiyon sizlere sadece yemek yiyeceğiniz bir hizmet değil aynı zamanda huzur bulabileceğiniz zamanlar geçirme imkanı sunar. Şehir hayatından bunalan ve keyifli bir Brunch yapmak isteyenlere sunulan organik ve sağlıklı gıdalar ile günü en güzel şekilde geçirmenizi sağlıyoruz.

Doğa İçinde Brunch 

Ülkemize İngilizlerden gelen bir deyim olan Brunch sabah ile öğle saatleri arasında gerçekleştirilen yemek öğünüdür. Türkiye’de de son dönemlerde popüler olan ve genellikle hafta sonu gerçekleştirilen Brunch aktivitesi için işletmeler farklı uygulamalar ( özellikle açık büfe kahvaltı ) gerçekleştirmektedir. Brunch, sabah kahvaltısı ile öğle yemeğinin birleştirilmesi olur iken tek bir öğün olarak uzun uzun gerçekleştirilen aktivitedir. 

Özellikle hafta içerisinde gerçekleştirilen yoğun çalışma sürecinde bunalan ve keyifli zaman geçirmek isteyenlerin tercih ettikleri Brunchtüm dünyaya hızla yayılan bir kültür oluyor. Peki, özellikle İstanbul’da iseniz aileniz veya arkadaşlarınız ile keyifli bir Brunchyapmak istiyorsanız sizler için Polonezköy’de hizmet veren Hera Pansiyon’da sınırsız imkan sunuyoruz.

Doğa ile İç İçe Brunch Keyfi

Brunch; özellikle hafta sonları gerçekleştirilen bir alışkanlık olur iken bu öğünü daha keyifli ve huzurlu bir hale getirmek istiyorsanız doğa ile iç içe zaman geçireceğiniz bir teklifimiz var. İstanbul’a sadece 25 km. uzaklıkta olan ve 10 dakika içerisinde ulaşabileceğiniz Hera Polonezköy’de iki tarafı ormana bakan açık havada doğal ürünler ile oluşan bir menü ile Brunchkeyfini çıkartabilirsiniz. 

2000 yılından beri hizmet sunmakta olan Hera Pansiyon siz değerli konuklarına hem açık alanda, hem de kapalı alanda Brunchkeyfi sunmaktadır. Hafta sonu gerçekleştirilen Brunchetkinliğinde ister açık büfe seçeneğinden, isterseniz köy kahvaltısı seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Aileniz ile Dolu Dolu Zaman Geçirin!

Ailenizin tüm fertlerini Hera Pansiyon’a bekliyoruz. Yemyeşil doğası ile sizleri büyüleyecek olan ve orman ile iç içe kahvaltı imkanı sunacak olan Brunchsaatinde çocuklarınız için özel olarak hazırlanan oyun alanlarda zaman geçirebilecekler. Doğa harikası ile buluşabileceğiniz Hera Pansiyon’da dilerseniz Brunchkeyfinden sonra şömine başında sevdikleriniz ile kahvenizi yudumlayarak hoş sohbetler geçirebilirsiniz.

Düşüncelerinizi Paylaşın