kır düğünü

Doğa ile İç İçe Bir Düğün Organizasyonu

Düğün, evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftlerin konuklarını karşılayacakları ve mutlu bir ömür geçirecekleri yuvalarına kavuşmalarının son aşamasıdır. Bu aşamada hem farklı, hem de daha mutlu bir organizasyona imza atmak istiyorsanız kır düğünü tercih etmelisiniz. Hera Polonezköy‘de bu imkanı sizlere yapay bir şekilde değil tamamen doğal olarak sunmakta. Doğa ile iç içe ve küçük bir köyde bulunan Hera Pansiyon‘da gerçekleştireceğiniz kır düğünü için size özel hazırlıklar yapıyoruz. 

İstediğiniz tüm tasarımlar ile hazırlayacağımız Hera Pansiyon bahçesinde doğa ile iç içe keyifli bir organizasyon ile dünya evine girebilirsiniz. Geniş kapasitesi ile ister yemekli, ister yemeksiz olarak gerçekleştirebileceğiniz kır düğünü için sadece yaz aylarında değil kış aylarında da hizmet sunuyoruz. 

Kır Düğünü İstanbul

Düğün gününüzü en güzel ve eğlenceli şekilde kutmak ister misiniz? Eğer cevabınız evet ise tüm klişeleri bir kenara bırakarak kır düğünü tercih edebilirsiniz. İstanbul’da evlilik hazırlığı içerisinde olan ve farklı bir düğün törenine imza atmak isteyen çiftleri Polonezköy’de bulunan Hera Pansiyon’e davet ediyoruz. 

Kırdüğünü organizasyonunu gerçekleştireceğiniz geniş bir bahçeye sahip olan Hera Pansiyon sizlere oksijen dolu bir gün yaşatacak. Yeşile doymak isteyenler için 2000 yılından beri var olan Hera Pansiyon olarak samimi ve eviniz kadar rahat bir ortam sunuyoruz. 

İstanbul Kır Düğünü 

Kırdüğünü İstanbul halkı tarafından son dönemlerde en çok tercih edilen organizasyon oluyor. Bunun sebebi ise şüphesiz ki insanların artık taş yığınlarından sıkılması ve duvarlar ile çevrili bir alana kapanmak yerine doğa ile iç içe olmayı tercih etmesidir. İstanbul’da kır düğünü gerçekleştireceğiniz en güzel ve en ekonomik seçenekler arasında yer almakta olan Hera Polonezköy siz değerli konuklarına en iyi hizmeti sunmak adına yılın her günü hizmet veriyor.

Güleryüzlü personellerimiz ile hizmet sunmakta olduğumuz KırDüğünü alanında pek çok farklı imkanları sizlere sunmaktayız. Geniş ve yemyeşil bahçemizde doğa ile iç içe zaman geçirerek konuklarınızı ağırlayabileceğiniz gibi kapalı alanda şömine başında romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. 

Düşüncelerinizi Paylaşın