hera pansiyon

Butik Düğün ile Dünya Evine Girin!

Kalabalık ve yorucu düğün töreni istemiyor, sadece en sevdiğiniz kişiler ile birlikte bir düğün töreni gerçekleştirmek için butik düğün tercih edebilirsiniz. İstanbul’a sadece 25 km. uzakta olan ve rahat bir ulaşım imkanı sunan Hera Pansiyon uygun fiyatı ile de en çok tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

Hera Pansiyon olarak, zengin yemek menüsü, içecek menüsü ve sayısız imkanlar ile en iyi şekilde dünya evine girmenizi sağlıyoruz. Butik düğün töreniniz için düşünülmesi gereken tüm ayrıntıları sizler için düşünüyor, gerçekleştiriyor ve sizleri düğün telaşından, hazırlık koşuşturmacasından kurtarıyoruz.

Butik Düğün

Evlilik, her çiftin en özel anıdır. Bu anı davetlileri ile ölümsüzleştirmek için düzenlenen düğün töreninde kutlamalar yapılır iken son dönemlerin modası olan butik düğün akımına sizde dahil olmak ister misiniz? Eğer kapalı düğün salonlarında, havasız ortamlarda gerçekleştirilen düğünlerden birine sahip olmak istemiyorsanız butik düğün yapabilirsiniz. Butik düğün nedir? Polonezköy’de butik düğün nasıl yapabilirsiniz?

Butik Düğün Nedir?

Butik düğün, bir organizasyon firması veya düğünün yapılacağı yer tarafından tüm ayrıntıların gerçekleştirildiği, düğün sahiplerinin herhangi bir işleme karışmadıkları düğün törenleridir. Butik düğünler kalabalık değil oldukça az sayıda katılan misafirler ile gerçekleştirilmektedir. Butik düğün ile dünya evine girmek isteyen çiftler genellikle 20-30 kişiden oluşan en yakın çevresini misafir olarak ağırlamaktadır.

Polonezköy Butik Düğün

Polonezköy’de bulunan Hera Pansiyon ölümsüzleştirilecek bir butik düğüne sahip olmanızı sağlıyor. Tüm ayrıntıları sizler için düşünen ve gerçekleştiren Hera Pansiyon‘da size sadece sevdikleriniz ile eğlenceli dakikalar yaşamak kalıyor. 

Butik Kır Düğünü

Kır düğünü butik bir düğün gerçekleştirmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri düğün türüdür. Genellikle çok az kişinin katılması ile gerçekleştirileceği için samimi bir hava oluşmakta, doyasıya eğlenme imkanı sunulmaktadır. Polonezköy butik kır düğünü gerçekleştirebileceğiniz en uygun mekan ise Hera Pansiyon’dur. Geniş ve yemyeşil bir bahçeye sahip olan Hera Polonezköy iki çevresi orman ile çevrili bir mekanda düğüne sahip olmanızı sağlıyor.

Düşüncelerinizi Paylaşın